layer

Pajzsmirigy

layer sublayer sublayer sublayer sublayer

VIP

Egy és kétágyas erkélyes szobáink állnak az Önök rendelkezésére.

layer sublayer

ORFMMT Vándorgyűlés 2016

A MAZSIHISZ Szeretetkórház gyógytornászai részt vettek /sikerrel mutatkoztak be/ jól szerepeltek az ORFMMT Vándorgyűlésén

A MAZSIHISZ Szeretetkórház rehabilitációs teamje Dr. Ormos Gábor Phd vezetésével részt vett az Orvosi Rehabilitáció és Fizikális Medicina Magyarországi Társasága XXXV.Vándorgyűlésén, ahol megosztott első díjat nyertek a „Kineziotape (azonnali) hatásának vizsgálata a boka funkciózavarára, instabilitására” c. poszterrel. A szekció elnöke gratulált a korszerű, bizonyítékon alapuló orvoslás szempontjai szerinti megvalósított betegvizsgálathoz. A geriátriai ellátásban egyedülálló módon a Szeretetkórházban a gyógytornászok a napi gyakorlatban alkalmazzák ezt a modern kezelési módszert, melynek segítségével rövidebb idő alatt, eredményesebben érhető el a járóképesség fejlesztése, végtagok mozgásképességének javítása és a fájdalomcsökkentést. A csoport (Balaton Tamara, Bolgár Anita, Horváth Zsófia, Jakab Balázs, Tirnitzné Mészáros Eszter) másik tudományos vizsgálatát „Az eredményességet befolyásoló tényezők a geriátriai rehabilitációban” címmel adták elő. Az előadáson részt vett Dr. Deutsch Zsuzsanna igazgatófőorvos is, és szeretettel gratulált a kutatócsoport tagjainak.

Dokumentumok: 1 , 2

Oktató Kórház

A Mazsihisz Szeretetkórház Rehabilitációs Osztályát Fizikális medicina és rehabilitációs orvoslás szakiránya szakképző hellyé mínősítették. Minősítés foka: A szakképzés egyes elemeinek teljesítésére megfelelő (részakkreditált) szakképző hely.

A minősítés 2016.09.16-tól számított 4 évig érvényes

Dokumentum elérhető: ITT