Mentő

Az elmúlt évek fejlesztéseinek köszönhetően kórházunk rendelkezik egy minden igényt kielégítően felszerelt mentőautóval (és rutinos, jól képzett dolgozókkal), melyet többféle módon is használni tudunk.

Természetesen jelenlegi és leendő betegeink rendelkezésére állunk, hogy megkönnyítsük a be- illetve hazajutást, függetlenül attól, hogy Budapesten vagy az ország többi részében tartózkodnak, otthonról vagy más intézményből érkeznek. Ezt a szolgáltatást térítési díj ellenében vehetik igénybe.

Kollégáink a lehetőségekhez mérten megpróbálják figyelembe venni a beteg, illetve a hozzátartozók kívánságait, hogy minél kevesebb felesleges várakozással terheljük őket.

Nagy hangsúlyt helyezünk arra, hogy a szállítás minél kevesebb kényelmetlenséggel, fájdalommal járjon, ebben segítségünkre van a megfelelő felszerelés, illetve kollégáink szakmai tudása, gyakorlata is.

Amennyiben kórházban tartózkodásuk alatt más intézményben elvégzendő vizsgálat válik szükségessé, szintén saját eszközeinkkel tudjuk megoldani a szállítást, a lehető legkisebbre csökkentve a várakozási időt.

A szállítás során minden alkalommal a beteg állapotának, ellátási igényének megfelelő képzettségű szakemberek teljesítenek szolgálatot az autón. Amennyiben indokolt, sürgősségi ellátásban jártas szakorvos kíséri a beteget, hogy szükség esetén azonnal a megfelelő ellátásban tudja részesíteni.

A szállítási feladatokon felül (szintén térítési díj ellenében) a közösség rendelkezésére állunk akkor is, ha rendezvények egészségügyi biztosításában kérnek segítséget. Arra bíztatjuk az ilyen események szervezőit, keressenek bátran minket, hogy egyeztetni tudjunk.

Amennyiben igénybe szeretnék venni szolgáltatásainkat, kérjük, jelezzék munkaidőben a +36-30-1558294 telefonszámon. Betegszállítási igény esetén koordinátorunk fel fog tenni néhány kérdést annak érdekében, hogy a beteg állapotát, a szükséges felszerelés- és szakemberigényt pontosan meg tudjuk határozni, illetve egyeztetni tudjanak az időpontról. Ugyancsak itt tudnak egyeztetni a térítési díj összegéről, mely függ a megtett távolságtól, illetve attól, hogy a szállítandó beteg milyen szintű ellátást igényel a transzport során.